Profil společnosti

Erstero Reality – Reality v ČR a zahraničí

Společnost ERSTERO, s.r.o. byla založená v roce 2006 a je sestavena z obchodního týmu připraveného profesionálně řešit Vaše zakázky s důrazem na individuální přístup. Hlavní předmětem podnikání společnosti ERSTERO, s.r.o. je zejména reklamní činnost, realitní činnost, marketing a poradenství. V prosinci 2008 se činnosti související s realitní činností a investicemi s tím spojené vyprofilovaly vznikla samostatná společnost ERSTERO INVEST s.r.o., která zastřešuje veškeré obchodní aktivity týkající se realitní činnost; developerských projektů a dalších investičních příležitostí na realitním trhu. Náš tým je připraven individuálně řešit obchodní případy s klienty na českém a slovenském trhu. Ve spolupráci se zahraničními realitními kancelářemi nabízíme k prodeji nemovitosti dále ve státech Evropské unie a dalších zajímavých destinacích.

Těšíme se na budoucí spolupráci, ERSTERO INVEST, s.r.o.

Služby

  • Ve spolupráci s Advokátní kanceláři zajistíme kompletní právní servis a úschovu kupní ceny.
  • Ve spolupráci se znalcem pro obor ceny a odhady nemovitostí, ověřovaní zeměměřických činností a energetického specialisty zabezpečíme vypracování znaleckých posudků a geometrických plánů.
  • Ve spolupráci s finančním poradcem zajistíme návrhy financování nemovitostí a výběr z finančních produktů.

Osobní realitní kancelář

Vyhledá Vám vhodného kupce nebo nájemníka, a to nejen se zřetelem na dosažení reálné tržní ceny, ale také na časovou optimálnost realizovaného obchodního případu. Samozřejmostí je zajištění prohlídky nemovitosti, koordinace jednání s advokátem při vypracování smluvní dokumentace dle Vašeho zadání, jednání s katastrálními úřady, znalcem v oboru ekonomika se specializací na ceny a odhady a oceňování nemovitostí.