Rekonstrukce nemovitostí

Drobnými úpravami či stylizací můžeme zvýšit tržní hodnotu vaší nemovitosti před prodejem či pronájmem. V případě zájmu naši designeři citlivě upraví interiér bytu, domu či kanceláře tak, aby byl zajímavý pro potenciální zájemce.

  • Kosmetické úpravy domů či bytů

  • Stylizace interiérů i exteriérů

  • Kompletní rekonstrukce nemovitostí

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Služby pro vyšší tržní cenu nemovitostí

Kosmetické úpravy

I drobné kosmetické úpravy s vynaložením minimálních finančních prostředků mohou v očích zájemců pozvednout hodnotu nemovitosti a její atraktivitu před prodejem či pronájmem. Jedná se zejména o výmalbu, nátěry oken a dveří, sjednocení podlah a dalších, na první pohled viditelných prvků interiéru.

 

Stylizace a úprava interiérů a exteriérů

Naši designeři se postarají o stylizaci prostor pro zatraktivnění k prodeji či pronájmu. Nastylizují současné vybavení dle aktuálních trendů, případně jej doplní o doplňky či dekorace, které novým nájemcům či majitelům usnadní představu o jejich možné podobě a využití.

 

Kompletní rekonstrukce nemovitostí

Pokud se rozhodnete pro výraznější zhodnocení nemovitosti, zajistíme její částečnou, ale i kompletní rekonstrukci dle současných trendů a požadavků trhu. Často postačí nenákladná rekonstrukce bytového jádra. Průběh rekonstrukce s vámi dopodrobna zkonzultujeme, doporučíme, či sjednáme dodavatele na profesionální úrovni se zárukou kvality.

Zrealizované rekonstrukce

Zaujala Vás některá z těchto proměn?

Neváhejte a kontaktujte nás.
Tučně vyznačené položky jsou povinné
Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace