Prodej novostavby rodinného domu Skuhrov - Drahlovice, Beroun č. nemovitosti 301
9 100 000 Kč / nemovitost
 PRODEJ
 Drahlovice 57, Beroun
 +17 fotekZobrazit více
 
   +16 fotekZobrazit více
 
   +15 fotekZobrazit více
 
   +14 fotekZobrazit více
 
   +13 fotekZobrazit více
 
   +12 fotekZobrazit více
 
   +11 fotekZobrazit více
 
   +10 fotekZobrazit více
 
   +9 fotekZobrazit více
 
   +8 fotekZobrazit více
 
   +7 fotekZobrazit více
 
   +6 fotekZobrazit více
 
   +5 fotekZobrazit více
 
   +4 fotekZobrazit více
 
   +3 fotekZobrazit více
 
   
   
  Prodej novostavby rodinného domu, který nabízí moderní a úsporné bydlení v blízkosti Brdských lesů. Dům využívá moderní technologie a tím dosahuje nízké provozní náklady.
 Místní část Drahlovice je součástí obce Skuhrov a její výhodou je sousedství městyse Liteň, kde je veškeré občanské vybavení. Nově zrekonstruovaný kulturní dům, kde je pošta, kino, divadlo, kavárna, cukrárna – výrobna Anna a další obchodní prostory. Základní škola v obci Liteň je rozdělená v původním objektu školy a novém objektu vedle zámeckého parku zámku Liteň. Vedle areálu najdeme taky moderní velký objekt nové tělocvičně a mateřskou školku. Škola poskytuje vzdělání i žákům ze sousedních obci, teda taky obce Skuhrov. V části budovy základní školy je taky zdravotní středisko. V obci je dále restaurace, potraviny COOP Liteň 24/7. Čerpací stanice a vlakové nádraží. Dobrá dopravní dostupnost je taky do města Řevnice a Beroun. Příznivci turistiky ocení blízkost Brdských lesů a například Koněpruských jeskyní. Milovníci historie můžou objevovat krásy hradu Karlštejn a zámků například Dobříš a nebo Mníšek pod Brdy.
 Kvalitní stavba domu. Ekologický materiál pro zdravé bydlení. Unikátní zdící prvek s vloženou masivní tepelní izolaci vhodný pro výstavbu nízkoenergetických domů.
 
 Dům má velký obývací pokoj s východem na terasu a zahradu. Kompletně zařízený kuchyňský kout. V domě jsou dále tři samostatné pokoje, vstupní chodba, velká koupelna s rohovou vanou a sprch. koutem. Technická místnost s Battery boxem pro fotovoltaiku (panely7,2 kW, baterky 15 kW). Plynový kotel, příprava pro rekuperaci vzduchu. V domě je podlahové topení. Okna na západní straně domu mají venkovní žaluzie.
 Zastavěná plocha domu je 119 m², užitná plocha domu 100 m², terasa 50 m², plocha zahrady 805 m². Další úložný prostor je v zahradním domku. Na zahradě je ČOV a retenční nádrž na dešťovou vodu 10m3, kterou majitele využívají na zavlažovaní zahrady a taky v domě na praní. Parkovací plocha s napojením pro možnost nabíjení elektromobilu a parkovaní až pro 4 auta. Majitelé jsou flexibilní a dům může být k dispozici do 40 dnů. 
  Zavřít         
 Domluvte si nezávaznou konzultaci
Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.