Prodej nemovitostí

Rozhodli jste se prodat svou nemovitost? Pak jste na té správné adrese. Naše služby jsou rychlé, seriózní a transparentní. Vaši nemovitost prodáme za tu nejlepší možnou cenu.

  • Stanovení nejvýhodnější prodejní ceny
  • Zajištění veškerých formalit
  • Kompletní servis

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Vaši nemovitost prodáme bez rizika a za co nejvýhodnějších podmínek

Jsme profesionálové v oboru se smyslem pro detail. Můžete si být jisti, že jsme připraveni udělat maximum pro hladký průběh prodeje vaší nemovitosti od A do Z. S použitím nejmodernějších technologií pro vás připravíme lukrativní prodejní nabídku z každé vaší nemovitosti.

Po počáteční prohlídce spolu s našimi zkušenými makléři nejprve stanovíme prodejní cenu vaší nemovitosti. Společně se poté domluvíme na postupu a navrhneme strategii prodeje. Zajistíme kvalitní prezentaci vaší nemovitosti, abychom oslovili co nejvyšší počet zájemců. O prohlídkách a jejich výsledcích vás budeme pravidelně informovat. Ze získaných informací můžeme doporučit nejvhodnějšího kupce vaší nemovitosti.

 

Podklady k prodeji nemovitostí

Výběrem kupce naše práce nekončí. Připravíme veškeré potřebné podklady k úspěšnému a bezpečnému prodeji vaší nemovitosti, nejprve připravíme rezervační smlouvu, dále smlouvu o smlouvě budoucí kupní a na závěr samotnou, korekturovanou kupní smlouvu včetně nutných příloh. Zajistíme úschovu finančního obnosu kupujícího na depozitním účtu advokátní kanceláře KAUCKÝ & KOPECKÁ a podáme návrh na vklad práva do katastru nemovitostí. Po všech těchto krocích a vyplacení ceny prodávajícímu předáme nemovitost svému novému majiteli. Nabídnout můžeme i další služby navazující na prodej, např. kompletní servis nemovitosti, nebo jen její běžnou správu a údržbu.

 

Prodáme jakoukoliv nemovitost

Do prodeje nám bez obav můžete svěřit rodinné domy, novostavby, vily, byty, činžovní domy, chaty, chalupy, pozemky, parcely, zemědělské objekty, rekreační objekty, nebytové prostory, komerční prostory, sklady, administrativní budovy, ale i jednotlivé kanceláře především v Praze, Berouně a Středočeském kraji. Realizujeme také prodeje i v jiných částech České republiky nebo na Slovensku.

 

 

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 774 513 567

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace