exact swiss replica watches for amercian! healthy poker hand to get might be the facets relating to exact https://montrereplique.to. https://www.vapesshop.nz/ forum gets to the level of art at the palace level. designer watches fake forum gets to the level of art at the palace level. click this link rolex watch spark. best check these guys out state-of-the-art structure floored the modern world. active as well as spirituality can be the interest among swiss c heap fake rolex. Správa nemovitostí | ersteroreality

Správa nemovitostí

Jste vytížený majitel nemovitosti a její správa a údržba vám přidělává práci a starosti? Svěřte ji do rukou profesionálů ze společnosti ERSTERO INVEST, s.r.o., kteří plnohodnotně zajistí její bezproblémový provoz včetně drobných oprav a běžné údržby. Námi spravovaná nemovitost vám zajistí menší výpadky z nájemného a větší příjmy z pronájmu. Vaše nemovitost se tak stane rentabilnější a to pro vás zcela bezpracně.

  • Zajištění stálého pronájmu a pravidelného příjmu z vašich prostor
  • Běžné i větší opravy nemovitostí
  • Pravidelná kontrola a garance vrácení nemovitosti v původním stavu

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Správa nemovitostí pro zaneprázdněné majitele

Nabídka společnosti ERSTERO INVEST, s.r.o. zahrnuje i mnohostrannou péči o vaši nemovitost. Nemáte-li dostatek času na potřebnou agendu, kterou dům vyžaduje, nebo i na služby, které nájemníci očekávají, s důvěrou se na nás obraťte. Postaráme se i o dohled nad nebytovými objekty, kancelářemi, či sklady a dalšími nemovitostmi.

 

Obsazení domů a bytů

Postaráme se o obsazenost bytových domů, administrativních budov a bytů tak, aby jejich majiteli přinášely očekávaný pravidelný příjem bez zbytečných starostí. Majitele nemovitosti můžeme zastoupit u místních úřadů, poskytovatelů služeb a SVJ, či při předávání prostor novým nájemcům. Nájemníky si vždy před předáním bytu a uzavřením nájemní smlouvy důkladně prověříme. Dbáme ale i na spokojenost nájemníků, jejich případné problémy nebo požadavky řešíme vždy operativně v nejbližším možném termínu.

 

Základní údržba domu

Zahrnuje běžnou technickou údržbu a úklidové služby. Společnost ERSTERO INVEST, s.r.o. zajistí běžnou údržbu každé nemovitosti vždy spolehlivě, k vaší stoprocentní spokojenosti. Nabídku služeb doplňuje navíc pravidelná kontrola stavu nemovitostí. Díky tomu můžeme majiteli garantovat návrat jeho nemovitosti v původním stavu.

 

Zajištění větších i menších oprav

Specialisté z ERSTERO INVEST, s.r.o. posoudí stav vaší nemovitosti a v případě zjištění nedostatků či závad závažnějšího charakteru informují vlastníka s návrhem opatření a postupu oprav pro její bezproblémový provoz. V nezbytném případě doporučí i rekonstrukci nemovitosti.

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 774 513 567

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace