Pronájem nemovitostí

Hledáte nájemce pro váš byt, dům, nebo komerční prostor? Naše služby jsou zárukou vaší spokojenosti. Uděláme maximum pro to, abychom k vašim dveřím přivedli co nejvíce zájemců, a poté společně vybrali toho nejlepšího. Každého potencionálního nájemníka si důkladně prověříme v registru dlužníků.

  • Atraktivní inzerce
  • Vyhledání solventního nájemce
  • Kompletní servis

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Pronájem nemovitostí bez starostí

Postaráme se o celý proces pronájmu. Společně s našimi specialisty stanovíme adekvátní tržní cenu nájmu prostor, které následně nabídneme k pronájmu. Samozřejmostí je sestavení atraktivní podoby inzerce, včetně např. fotografií z dronu pořízených z nedostupných míst, či provedení kosmetické úpravy prostor tak, aby se nabídka jevila co nejzajímavější a oslovila co nejvíce potenciálních zájemců.

Naši makléři provedou zájemce nemovitostí v předem stanovených dnech a časech zcela bez vašeho zatížení. O výsledcích prohlídek vás přirozeně budeme průběžně informovat a společně poté můžeme vybrat vhodného zájemce. Díky našim zkušenostem dokážeme doporučit vhodného potenciálního nájemce.

 

Smlouvy a převody energií

Po úspěšném výběru vhodného nájemníka zpracujeme veškerou administrativu. Připravíme všechny potřebné podklady, rezervační a nájemní smlouvu, včetně předávacích protokolů. Nemovitost nájemci předáme k užívání a jsme schopni zajistit převody energií přímo na jejich nové uživatele.

 

Pronajmeme jakoukoliv nemovitost

Pronajímáme rodinné domy, novostavby, vily, byty, činžovní domy, chaty, chalupy, zemědělské objekty, rekreační objekty, nebytové prostory, komerční prostory, sklady, administrativní budovy, ale i jednotlivé kanceláře především v Praze, Berouně a Středočeském kraji. Realizujeme také prodeje i v jiných částech České republiky nebo na Slovensku.

 

 

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 774 513 567

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace