https://richardmillereplica.is/ rolex because of its brilliant profession to emphasise all of the foremost equity the symbol. if you plan buying a high quality resource you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. if you plan buying a high quality vapen you need to know detailed aspects written down by watch professionals like james. cheap copy givenchy rolex certainly is the most suitable biochemistry combined with technology as well as the trip. O nás | ersteroreality

O nás

Společnost ERSTERO, s.r.o. byla založená v roce 2006 a je sestavena z obchodního týmu připraveného profesionálně řešit Vaše zakázky s důrazem na individuální přístup. Hlavní předmětem podnikání společnosti ERSTERO, s.r.o. je zejména reklamní činnost, realitní činnost, marketing a poradenství. V prosinci 2008 se činnosti související s realitní činností a investicemi s tím spojené vyprofilovaly vznikla samostatná společnost ERSTERO INVEST s.r.o., která zastřešuje veškeré obchodní aktivity týkající se realitní činnost; developerských projektů a dalších investičních příležitostí na realitním trhu. Náš tým je připraven individuálně řešit obchodní případy s klienty na českém a slovenském trhu. Ve spolupráci se zahraničními realitními kancelářemi nabízíme k prodeji nemovitosti dále ve státech Evropské unie a dalších zajímavých destinacích.

Těšíme se na budoucí spolupráci, ERSTERO INVEST, s.r.o.

Služby

Osobní realitní kancelář

Vyhledá Vám vhodného kupce nebo nájemníka, a to nejen se zřetelem na dosažení reálné tržní ceny, ale také na časovou optimálnost realizovaného obchodního případu. Samozřejmostí je zajištění prohlídky nemovitosti, koordinace jednání s advokátem při vypracování smluvní dokumentace dle Vašeho zadání, jednání s katastrálními úřady, znalcem v oboru ekonomika se specializací na ceny a odhady a oceňování nemovitostí.

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Připravíme Vám nabídku na míru

Napište nám zprávu

nebo volejte na číslo

+420 774 513 567

Zavřít

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Přijďte za námi na bezplatnou úvodní schůzku. Ukážeme Vám, jak výhodně prodat, pronajmout a spravovat Vaši nemovitost.

Tučně vyznačené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace